شرکت بسپار پی ایرانیان از ابتدای تاسیس و آغاز فعالیت خود سعی بر ارائه انواع خدمات ژئوتکنیکی در زمینه طراحی، تامین و ساخت (EPC) به کارفرمایان خود را داشت. بطوریکه این مجموعه توانست تا پیش از آغاز دهه نود و در عرض سه سال فعالیت ابتدایی خود بیش از 20 پروژه در زمینه‌های طراحی، نظارت و پایش ژئوتکنیک، بهسازی خاک و تحکیم بستر، اجرای دیوار خاک مسلح و طراحی و اجرای پایدارسازی گودهای شهری را با موفقیت به اتمام برساند.

با آغاز دهه نود و انجام پروژه‌های متنوع و حل چالش‌های گوناگون، دانش و مهارت تخصصی و تجربه مجموعه مهندسی و اجرایی بسپار پی ایرانیان افزایش پیدا کرده و این مجموعه توانست اعتماد کارفرمایان مختلف را برای انجام پروژه‌های بزرگ و چالش‌برانگیز در زمینه‌های مختلف مهندسی ژئوتکنیک کسب کند.

در حال حاضر و پس از گذشت15 سال از آغاز فعالیت شرکت بسپار پی ایرانیان، این مجموعه توانسته بیش از یکصد پروژه در زمینه‌های گوناگون مهندسی ژئوتکنیک را با موفقیت به سرانجام برساند. طراحی و ساخت پروژه­‌های تحکیم و تثبیت گودها و جداره‌های شهری با استفاده از سیستم­‌هایی نظیر نیلینگ، انکراژ و مهار متقابل (استرات)،  تحکیم و بهسازی بستر با روش‌­هایی نظیر ستون­‌های اختلاط عمیق (DSM)، میکروپایل، جت گروتینگ، تراکم لرزه‌­ای و تقویت خاک توسط ژئوسنتتیک‌ها را می‌توان به عنوان خدمات اصلی شرکت نام برد.

کسب دانش فنی روز دنیا توسط تیم مهندسی بسپار پی ایرانیان، اجرای پروژه‌های برجسته در سطح کشور و تامین ماشین‌آلات و تجهیزات بروز در زمینه طراحی و اجرای پایدارسازی گود و بهسازی و تحکیم بستر، مجموعه بسپار پی ایرانیان را در این زمینه به مجموعه‌ای تبدیل کرده که توانایی ارائه خدمات فنی جامع به کارفرمایان خود را دارد.