درباره ما

شرکت بسپار پی ایرانیان توسط جمعی از دانش‌آموختگان دانشکده فنی دانشگاه تهران بر پایه ایده اولیه ایجاد مجموعه‌ای تخصصی در حوزه پیمانکاری مهندسی ژئوتکنیک، در فروردین ماه 1387 خورشیدی تأسیس گردید. مبانی و فلسفه شکل‌گیری بسپار پی ایرانیان، این شرکت را بر آن داشته تا در زمینه مطالعات، طراحی، کنترل و تضمین کیفیت، تدارکات و پشتیبانی، تأمین مصالح، مدیریت و اجرای پروژه‌های تراز اول مهندسی ژئوتکنیک به ایفای نقش بپردازد. بسپار پی ایرانیان از آغاز تا کنون با تکیه بر دانش فنی پیشرو و فناوری‌های نوین عرصه مهندسی و با بهره‌گیری از ناوگان به‌روز ماشین‌آلات و تجهیزات تخصصی، در مسیر توسعه حرفه‌ای گام برداشته است.

گنجینه تجارب حاصل از طراحی و اجرای موفق بیش از صد پروژه بزرگ‌مقیاس، همراهی سرمایه‌های انسانی متخصص، به‌کارگیری ناوگان بزرگ ماشین‌آلات و تجهیزات و پایبندی به کلیه تعهدات حرفه‌ای، موجب جلب رضایت کارفرمایان و ذینفعان پروژه‌های مِلّی و فرامرزی بسپار پی ایرانیان شده است. در سایه اعتماد کارفرمایان، با تخصص، تعهد و خلاقیت اعضای خانواده بزرگ بسپار پی ایرانیان، این شرکت به عنوان مجموعه‌ای حرفه‌ای، نوآور و قابل‌اعتماد در جامعه مهندسی کشور شناخته می‌شود. بسپار پی ایرانیان در راستای سند چشم‌انداز و در مسیر تحقق مأموریت‌های کلان سازمانی، تلاش برای تثبیت جایگاه خود در تراز شرکت‌های بین‌المللی پیشگام حوزه مهندسی ژئوتکنیک را وجه همت خود قرار داده است که این مهم در سایه لطف پروردگار، با تکیه بر دانش و فناوری متخصصان ایرانی و بهره‌مندی از ارتباطات حرفه‌ای بین‌المللی میسر خواهد شد.

 

 

تاریخچه

شکل‌گیری و تاسیس شرکت

ايده تاسيس شرکت بسپار پي ايرانيان در زمستان ۱۳۸۶ با درک لزوم شکل­‌گيري مجموعه‌­اي به عنوان پيمانکار تخصصي بهسازي خاک، توسط جمعي از دانش­‌آموختگان دانشکده فني دانشگاه تهران شکل گرفت. اين موضوع در فروردين ماه ۱۳۸۷ منجر به تاسيس شرکت گرديد. اين مجموعه با در اختيار­گرفتن دانش فني روز دنيا و تکيه بر فناوري­‌هاي نوين مهندسي در زمينه طراحي، تامين مصالح، مديريت و اجراي پروژه‌­هاي مهندسي ژئوتکنيک فعاليت مي­‌نمايد. ارائه خدمات فني جامع در قالب يک مجموعه واحد از عمده عوامل موفقيت پروژه‌هاي اين شرکت بوده است. احترام به حقوق کارفرمايان و ساير ذينفعان، تلاش در جهت بسط و گسترش تکنيک‌هاي نوين بهسازي خاک در مهندسي عمران، استفاده از نيروهاي جوان و متخصص دانشگاهي، تدوين مجموعه تجارب حاصل از طراحي و اجراي پروژه­‌هاي مختلف در قالب مقالات و ارائه آن به جامعه مهندسي کشور، از جمله مهم‌ترين اهداف شرکت در طول ساليان گذشته بوده‌است. انجام و تحويل بيش از يکصد پروژه از بدو تاسيس شرکت تاکنون و رضايت­مندي کارفرمايان از مجموعه خدمات فني شرکت موجب گرديده شرکت بسپار پي ايرانيان به عنوان يکي از مطرح­‌ترين شرکت‌­ها در عرصه مهندسي ژئوتکنيک در کشور شناخته شود.

زمینه‌های فعالیت شرکت

شرکت بسپار پی ایرانیان از ابتدای تاسیس و آغاز فعالیت خود سعی بر ارائه انواع خدمات ژئوتکنیکی در زمینه طراحی، تامین و ساخت (EPC) به کارفرمایان خود را داشت. بطوریکه این مجموعه توانست تا پیش از آغاز دهه نود و در عرض سه سال فعالیت ابتدایی خود بیش از 20 پروژه در زمینه‌های طراحی، نظارت و پایش ژئوتکنیک، بهسازی خاک و تحکیم بستر، اجرای دیوار خاک مسلح و طراحی و اجرای پایدارسازی گودهای شهری را با موفقیت به اتمام برساند.

با آغاز دهه نود و انجام پروژه‌های متنوع و حل چالش‌های گوناگون، دانش و مهارت تخصصی و تجربه مجموعه مهندسی و اجرایی بسپار پی ایرانیان افزایش پیدا کرده و این مجموعه توانست اعتماد کارفرمایان مختلف را برای انجام پروژه‌های بزرگ و چالش‌برانگیز در زمینه مهندسی ژئوتکنیک کسب کند.

در حال حاضر و پس از گذشت 15 سال از آغاز فعالیت شرکت بسپار پی ایرانیان، این مجموعه توانسته بیش از یکصد پروژه در زمینه‌های گوناگون مهندسی ژئوتکنیک را با موفقیت به سرانجام برساند. طراحی و ساخت پروژه­‌های تحکیم و تثبیت گودها و جداره‌های شهری با استفاده از سیستم­‌هایی نظیر نیلینگ و انکراژ و مهار متقابل (استرات)،  تحکیم و بهسازی بستر با روش‌­هایی نظیر ستون­‌های اختلاط عمیق (DSM)، میکروپایل، جت گروتینگ، تراکم لرزه‌­ای و تقویت خاک توسط ژئوسنتتیک‌ها را می‌توان به عنوان خدمات اصلی شرکت نام برد.

کسب دانش فنی روز دنیا توسط تیم مهندسی بسپار پی ایرانیان، اجرای پروژه‌های برجسته در سطح کشور و تامین ماشین‌آلات و تجهیزات بروز در زمینه طراحی و اجرای پایدارسازی گود و بهسازی و تحکیم بستر، مجموعه بسپار پی ایرانیان را در این زمینه به مجموعه‌ای تبدیل کرده که توانایی ارائه خدمات فنی جامع به کارفرمایان خود را دارد.

 

کسب دانش فنی روز دنیا توسط تیم مهندسی بسپار پی ایرانیان، اجرای پروژه‌های برجسته در سطح کشور و تامین ماشین‌آلات و تجهیزات بروز در زمینه طراحی و اجرای پایدارسازی گود و بهسازی و تحکیم بستر، مجموعه بسپار پی ایرانیان را در این زمینه به مجموعه‌ای تبدیل کرده که توانایی ارائه خدمات فنی جامع به کارفرمایان خود را دارد.

زمینه‌های فعالیت و خدمات قابل ارائه

 

  1. بهسازی خاک
  2. پایدارسازی گود
  3. آب‌بندی و زهکشی
  4. مطالعات، طراحی، نظارت و پایش پروژه های ژئوتکنیکی

 

 

معرفی مدیران

مدیران ارشد مجموعه

روزبه صالح آبادی
روزبه صالح آبادی
مدیر عامل و عضو هیات مدیره
مهرداد میراسماعیلی
مهرداد میراسماعیلی
عضو هیات مدیره
حسین شهابی
حسین شهابی شهمیری
معاون مدیریت پروژه
هرمین یوسفی
هرمین یوسفی
معاون مدیریت و برنامه ریزی
حمید یزدانی
حمید یزدانی
معاون توسعه سازمان
نیک افتخاری
سید محسن نیک افتخاری
معاون ماشین آلات، تولید تدارکات و پشتیبانی
افشین معصومیان
افشین معصومیان
معاون مالی
سجاد شاکری تالار پشتی
مدیر فنی- مهندسی
آبتین آبیار
آبتین آب‌یار
مدیر سرمایه انسانی و اداری
افتخارات

جوایز و گواهینامه‌ها

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به مجموعه بسپار پی ایرانیان است.

02175961

نیاز به مشاوره دارید؟