درباره ما

بسپار پی ایرانیان یکی از شرکت­‌های پیشرو در زمینه خدمات ژئوتکنیکی و روش‌­های بهسازی خاک در ایران است. شرکت بسپار پی ایرانیان طیف گسترده‌ای از خدمات مهندسی را بر اساس دانش حرفه­‌ای و فناوری­‌های مدرن ارائه می‌­دهد. طراحی و ساخت پروژه‌­های تحکیم و تثبیت گودها و جداره‌­های شهری با استفاده از سیستم­‌هایی نظیر نیلینگ، انکراژ و مهار متقابل (استرات)،  تحکیم و بهسازی بستر با روش­‌هایی نظیر ستون­‌های اختلاط عمیق (DSM)، میکروپایل، جت گروتینگ، تراکم لرزه‌­ای و تقویت خاک توسط ژئوسنتتیک ها را می‌توان به عنوان خدمات اصلی شرکت ذکر کرد.

تاریخچه

شکل‌گیری و تاسیس شرکت

ايده تاسيس شرکت بسپار پي ايرانيان در زمستان ۱۳۸۶ با درک لزوم شکل­‌گيري مجموعه‌­اي به عنوان پيمانکار تخصصي بهسازي خاک، توسط جمعي از دانش­‌آموختگان دانشکده فني دانشگاه تهران شکل گرفت. اين موضوع در فروردين ماه ۱۳۸۷ منجر به تاسيس شرکت گرديد. اين مجموعه با در اختيار­گرفتن دانش فني روز دنيا و تکيه بر فناوري­‌هاي نوين مهندسي در زمينه طراحي، تامين مصالح، مديريت و اجراي پروژه‌­هاي مهندسي ژئوتکنيک فعاليت مي­‌نمايد. ارائه خدمات فني جامع در قالب يک مجموعه واحد از عمده عوامل موفقيت پروژه‌هاي اين شرکت بوده است. احترام به حقوق کارفرمايان و ساير ذينفعان، تلاش در جهت بسط و گسترش تکنيک‌هاي نوين بهسازي خاک در مهندسي عمران، استفاده از نيروهاي جوان و متخصص دانشگاهي، تدوين مجموعه تجارب حاصل از طراحي و اجراي پروژه­‌هاي مختلف در قالب مقالات و ارائه آن به جامعه مهندسي کشور، از جمله مهم‌ترين اهداف شرکت در طول ساليان گذشته بوده‌است. انجام و تحويل بيش از يکصد پروژه از بدو تاسيس شرکت تاکنون و رضايت­مندي کارفرمايان از مجموعه خدمات فني شرکت موجب گرديده شرکت بسپار پي ايرانيان به عنوان يکي از مطرح­‌ترين شرکت‌­ها در عرصه مهندسي ژئوتکنيک در کشور شناخته شود.

زمینه‌های فعالیت شرکت

شرکت بسپار پی ایرانیان از ابتدای تاسیس و آغاز فعالیت خود سعی بر ارائه انواع خدمات ژئوتکنیکی در زمینه طراحی، تامین و ساخت (EPC) به کارفرمایان خود را داشت. بطوریکه این مجموعه توانست تا پیش از آغاز دهه نود و در عرض سه سال فعالیت ابتدایی خود بیش از 20 پروژه در زمینه‌های طراحی، نظارت و پایش ژئوتکنیک، بهسازی خاک و تحکیم بستر، اجرای دیوار خاک مسلح و طراحی و اجرای پایدارسازی گودهای شهری را با موفقیت به اتمام برساند.

با آغاز دهه نود و انجام پروژه‌های متنوع و حل چالش‌های گوناگون، دانش و مهارت تخصصی و تجربه مجموعه مهندسی و اجرایی بسپار پی ایرانیان افزایش پیدا کرده و این مجموعه توانست اعتماد کارفرمایان مختلف را برای انجام پروژه‌های بزرگ و چالش‌برانگیز در زمینه مهندسی ژئوتکنیک کسب کند.

در حال حاضر و پس از گذشت 15 سال از آغاز فعالیت شرکت بسپار پی ایرانیان، این مجموعه توانسته بیش از یکصد پروژه در زمینه‌های گوناگون مهندسی ژئوتکنیک را با موفقیت به سرانجام برساند. طراحی و ساخت پروژه­‌های تحکیم و تثبیت گودها و جداره‌های شهری با استفاده از سیستم­‌هایی نظیر نیلینگ و انکراژ و مهار متقابل (استرات)،  تحکیم و بهسازی بستر با روش‌­هایی نظیر ستون­‌های اختلاط عمیق (DSM)، میکروپایل، جت گروتینگ، تراکم لرزه‌­ای و تقویت خاک توسط ژئوسنتتیک‌ها را می‌توان به عنوان خدمات اصلی شرکت نام برد.

کسب دانش فنی روز دنیا توسط تیم مهندسی بسپار پی ایرانیان، اجرای پروژه‌های برجسته در سطح کشور و تامین ماشین‌آلات و تجهیزات بروز در زمینه طراحی و اجرای پایدارسازی گود و بهسازی و تحکیم بستر، مجموعه بسپار پی ایرانیان را در این زمینه به مجموعه‌ای تبدیل کرده که توانایی ارائه خدمات فنی جامع به کارفرمایان خود را دارد.

 

کسب دانش فنی روز دنیا توسط تیم مهندسی بسپار پی ایرانیان، اجرای پروژه‌های برجسته در سطح کشور و تامین ماشین‌آلات و تجهیزات بروز در زمینه طراحی و اجرای پایدارسازی گود و بهسازی و تحکیم بستر، مجموعه بسپار پی ایرانیان را در این زمینه به مجموعه‌ای تبدیل کرده که توانایی ارائه خدمات فنی جامع به کارفرمایان خود را دارد.

زمینه‌های فعالیت و خدمات قابل ارائه

 

  1. تحکیم و تثبیت گودها
  2. تحکیم و بهسازی بستر
  3. شالوده‌های عمیق
  4. طراحی ژئوتکنیکی، آزمایشات کنترلی، ابزاربندی و پایش
  5. زهکشی و آب‌بندی

 

 

 

معرفی مدیران

مدیران ارشد مجموعه

روزبه صالح آبادی
روزبه صالح آبادی
مدیر عامل و عضو هیات مدیره
مهرداد میراسماعیلی
مهرداد میراسماعیلی
عضو هیات مدیره
حسین شهابی
حسین شهابی
معاون مدیریت پروژه
هرمین یوسفی
هرمین یوسفی
معاون مدیریت و برنامه ریزی
حمید یزدانی
حمید یزدانی
معاون توسعه سازمان
نیک افتخاری
محسن نیک افتخاری
معاون ماشین آلات، تولید تدارکات و پشتیبانی
افشین معصومیان
افشین معصومیان
معاون مالی
مریم جمالی
مریم جمالی
مدیر فنی- مهندسی
آبتین آبیار
آبتین آب‌یار
مدیر سرمایه انسانی و اداری
افتخارات

جوایز و گواهینامه‌ها

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به مجموعه بسپار پی ایرانیان است.

02175961

نیاز به مشاوره دارید؟