• پی سی تمپلیت
 • 12
 • 14
 • 33
 • 9701
 • 9703

سخن مدیر عامل

شرکت بسپار پی ایرانیان در آستانه دهه دوم فعالیت خود با تکیه بر مبانی و فلسفه شکل گیری خود که همان در اختیار گرفتن دانش و فناوری های نوین مهندسی در زمینه طراحی، تأمین مصالح و اجرای پروژه های مهندسی ژئوتکنیک می باشد در جهت رشد و تعالی هر چه بیشتر گام برمی دارد. تجربه یک دهه فعالیت موفق مجموعه بسپار پی ایرانیان را به عنوان مجموعه ای حرفه ای، نوآور و قابل اعتماد نزد جامعه حرفه ای کشور معرفی نموده است. بی شک تلاش خلاقانه کلیه همکاران شرکت در کنار اعتماد کارفرمایان، دستیابی به این مهم را در خلال این سالها امکان پذیر نموده است. اکنون در آغاز دهه دوم فعالیت، در جهت تحقق چشم انداز سازمان و در مسیر ماموریتهای تعریف شده، شرکت بسپارپی ایرانیان تلاش در جهت تبدیل شدن به مجموعه ای در تراز شرکتهای تخصصی ژئوتکنیک بین المللی جهت انجام پروژه های بزرگ ملی و فرامرزی را وجه همت خود قرار داده است. به یقین تکیه بر دانش فنی متخصصان و مهندسان ایرانی، استفاده از تحقیقات دانشگاههای کشور و دستیابی به دانش فنی نوین در سایه ارتباط موثر حرفه ای با مراجع بین المللی، دستیابی به این هدف را در سایه لطف پروردگار امکان پذیر می نماید.

 

 

عملیات پایدارسازی گود پروژه بیمارستان آتیه غرب به عنوان یکی از خاص ترین پروژه های پایدارسازی در کشور از شهریور 1393 آغاز شد. طراحی سیستم پایدارسازی توسط دفتر فنی شرکت بسپارپی ایرانیان انجام و به تایید مشاورین کارفرما رسیده است. با توجه به وضعیت توپوگرافی اطراف پروژه و جهت کنترل نیروهای وارده به سازه بیمارستان، دیواره های جنوبی و غربی در نیمی از ارتفاع بصورت دائمی طراحی و اجرا گردید. کلیه ضوابط آیین نامه ای درخصوص دائمی بودن طرح در این مقاطع از قبیل حفاظت در برابر خوردگی، در نظر گرفتن ضرایب اطمینان بیشتر و نیز بررسی سناریوهای محتمل در مقطع المان های مسطح کننده در آینده در این طرح لحاظ شده است. وجود تراز آب زیرزمینی در عمق 20- متر موجب شد که گودبرداری از این عمق تا کف گود با چالش مهار و کنترل آب زیرزمینی مواجه گردد. در این خصوص اجرای گالری زهکشی پیرامونی و انتقال مداوم آب استحصال شده به سامپ مرکزی ساختمان موجب کنترل حجم اصلی آب گردید. همچنین با ایجاد دو شبکه زهکشی در پشت شاتکریت بصورت ترکیب ژئودرین های صفحه ای و شبکه لوله گذاری استخوان ماهی اتصال آب های سرگردان با شبکه زهکشی کف صورت پذیرفت. در نهایت شبکه زهکشی کف گود شامل لوله گذاری و اجرای فیلتر، اجرای پتوی شنی توسط شرکت بسپارپی ایرانیان اجرا شد سیستم پایدارسازی در ضلع جنوب به منظور کنترل تغییر شکل بصورت ترکیب نیل، انکر و شمع های بتنی به قطر 1 متر بوده است که کلیه این   شمع ها به عمق 50 متر با دستگاه حفاری هیدرولیک شمع، حفاری و سبدگذاری و بتن ریزی شده است در هر مقطع از خاکبرداری و به منظور اجرای انکر بر روی شمع ها عملیات کر گیری بوسیله دستگاه های مخصوص انجام و ادامه عملیات با دستگاه های حفار پیگیری شده است. از نکات برجسته این پروژه استفاده از سیستم ابزار دقیق ( از بروز Geokon) شامل 4 عدد اینکلانیو متر، 5 عدد اکستنسومتر و 10عدد لودسل با دقت بسیار بالا در پروژه بوده است که قرائت های مداوم در طول اجرای پروژه و مقایسه نتایج حاصل از آن با تحلیل ها نشانگر انطباق کامل عملیات طراحی و اجرا بود. همچنین کلیه نتایج حاصل از قرائت ابزار دقیق با 2 سیستم پایش نقشه برداری شامل سیستم ایستگاه آزاد (free station) و روش میکروژئودزی کنترل و مقایسه شده است.

در نهایت پس از اجرای عملیات پایدارسازی و همچنین خاکبرداری با حجم حدود 320.000 مترمکعب و اجرای سیستم زهکشی کف عملیات عایق بندی بوسیله پوشش GCLو یک لایه ژئوممبران LLDPEدر کف و دیواره ها توسط شرکت بسپارپی ایرانیان به انجام رسید.

 

trace affiliate link | Air Jordan Release Dates Calendar

جدیدترین پروژه ها

 • پروژه همقدم
  پروژه همقدم
 • پروژه سهیل
  پروژه سهیل
 • پروژه ابن سینا
  پروژه ابن سینا
 • پروژه مطهری
  پروژه مطهری
 • پروژه بیمارستان آتیه 2
  پروژه بیمارستان آتیه 2
 • پروژه ونوس
  پروژه ونوس
 • پروژه برج های اداری حکیم
  پروژه برج های اداری حکیم